Oferty pracy

Poszukujemy pracowników na stanowiska:
  • lekarza okulisty,
  • pielęgniarki,
  • ratownika medycznego.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w prestiżowej Klinice Okulistycznej, będącej liderem w Polsce,
  • współpracę z najlepszymi specjalistami na rynku,
  • pracę w przyjaznej atmosferze,
  • udział w wydarzeniach firmowych.

Lekarz okulista to stanowisko dla Ciebie, jeśli specjalizujesz się w zakresie okulistyki oraz jesteś osobą komunikatywną, obowiązkową i potrafisz pracować w zespole. Doświadczenie mile widziane.

Zakres obowiązków: świadczenia okulistyczne dla pacjentów Ośrodka w zakresie ambulatoryjnej opieki medycznej.

Pielęgniarka to stanowisko dla Ciebie, jeśli posiadasz specjalizację lub kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa, planujesz swoją karierę w branży okulistycznej na bloku operacyjnym oraz w ambulatorium, a także jesteś osobą elastyczną i komunikatywną. Atutem będzie znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Ratownik medyczny to stanowisko dla Ciebie, jeśli posiadasz wiedzę i doświadczenie w obsłudze Pacjenta, planujesz swoją karierę w branży okulistycznej oraz jesteś osobą elastyczną i komunikatywną. Atutem będzie znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Umowy z ubezpieczycielami

  • NFZ - Narodowy Fundusz Zdrowia
  • Compensa