Zabiegi operacyjne

ODDZIAŁ OKULISTYKI OPERACYJNEJ wyposażony w aparaturę najnowszej generacji, klimatyzowany blok operacyjny, z cyfrową rejestracją każdego zabiegu, umożliwia wykonywanie mikrochirurgicznych operacji okulistycznych w trybie "chirurgii jednego dnia".

Zobacz świat wyraźniej... powrót do normalnego widzenia jest łatwiejszy niż Ci się wydaje. Zabiegi usunięcia zaćmy metodą fakoemulsyfikacji są wykonywane w ramach oddziału chirurgii jednego dnia i zazwyczaj pobyt w klinice okulistycznej trwa tylko kilka godzin.

 

OPERACJE USUNIĘCIA ZAĆMY

Specjalizujemy się w operacjach zaćmy. Codziennie pomagamy ludziom odzyskiwać jasność widzenia i cieszyć się z wyraźnego widzenia dali. Zaćma (inaczej katarakta) to choroba soczewki oka, polegająca na jej częściowym lub całkowitym zmętnieniu. Sprawia to, że soczewka traci swoją najistotniejszą cechę optyczną jaką jest przejrzystość... czytaj więcej »

 

OPERACJE SIATKÓWKOWO-SZKLISTKOWE (WITREKTOMIA)

Pełne spektrum metod operacyjnych, witrektomia Operujemy krwotoki doszklistkowe, błony nasiatkówkowe, otwory w plamce i inne... czytaj więcej »

 

OPERACJE ZEZA

Zajmujemy się diagnostyką i leczeniem zeza u dzieci i dorosłych. Jesteśmy przygotowani do badania okulistycznego nawet najmniejszych pacjentów. Wykonujemy także pełen zakres zabiegów operacyjnych w dziedzinie leczenia zeza zarówno u dzieci jak i dorosłych... czytaj więcej »

 

OPERACJE POWIEK ORAZ INNE OPERACJE OKULISTYCZNE

Nowoczesnymi technikami chirurgicznymi korygujemy wady opadania powieki górnej, a także niedomykalności powieki z zastosowaniem implantów złotych lub platynowych. Wykonujemy zabiegi blepharoplastyki polegające na usunięciu nadmiaru skóry z powieki dolnej i/lub górnej... czytaj więcej »